Zgrubienie w pochwie w przebiegu białaczki

witam w ciagu jednego dnia pojawilo mi sie zgrubienie wielkosci duzego grochu w pochwie oraz powstal jakis rodzaj grzyba po uzyciu zelu do ciala. mam przewlekla bialaczke wiec moja odpornosc jest slaba. do tej pory nie mialam tego typu problemow jedynie po leczeniu antybiotykami. jest to dosyc nieprzyjemnie bolesne i nie wiem czy moge zastosowac pimafucin.jestem w podrozy i brak dostepu do lekarza

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości wykonania badania przedmiotowego dlatego nie jestem w stanie powiedzieć co jest przyczyną Pani dolegliwości i jak je leczyć.