Zgrubienie w pochwinie

witam. mam mały problem. Ostatnio wyczułam w lewej pachwinie 'kuleczkę', która przy dotknięciu boli. Pojawia się ona czasami, jednak nie potrafię określić jak często i w jakim okresie czasu. Ponadto zauważyłam dziś delikatne krwawienie, a to nie jest czas na miesiączkę, a krew jest zupełnie inna, czysta, nie miesiączkowa. Czy powinnam się obawiać? Co powinnam zrobić?

Co do zgrubienia w pachwinie trudno mi powiedzieć czym jest spowodowane bez bezpośredniego badania. Być może to powiększony węzeł chłonny, być może przepuklina pachwinowa albo udowa. W tej sprawie trzeba skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem. Co do krwawienia z dróg rodnych jeśli nie ustanie konsultacja u ginekologa. Przyczyny tego stanu mogą być różnorodne.