Zgrubienie wypełnione ropą po wyrwaniu zęba

Witam . Po wyrwaniu zeba dalej mam suchodół mimo brania antybiotyku do tego mineło juz ze 2 tygodnie a ja nadal mam na dziasle duze zgróbienie wypełnione ropą co mam z tym zrobic zeby to zniknęło

Pozdrawiam

Witam.
Szkoda wielka, że czekała Pani 2 tygodnie, zamiast udać się od razu do dentysty. Pusty zębodół jest bardzo bolesną
przypadłością a wyleczyć go nietrudno, ropień też wymaga prawdopodobnie nacięcia, lub chociażby zmiany antybiotyku.
Tak czy inaczej powinna Pani udać się do swojego dentysty.
Pozdrawiam
Krystyna Pikała

Witam.
W takim przypadku najlepiej udać się do stomatologa, by ocenił stan miejscowy. W zależności od wyniku badania będzie można zastosować właściwe leczenie.
Pozdrawiam.