Zgrubienie z ropą w wyniku kontaktu z metalową klamrą od paska

Dobry wieczór, mam takie pytanie, jakiś czas temu od metalowej klamry od paska narzucić zrobiło się zgrubienia pod skórą, dziś mam problem bo jest to wielkości jajka i wycieka ropa z krwią czym to smarować by to się zarówno wyciągów ta ropę dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zmiana/ropień jest tak dużego rozmiaru najpewniej konieczne będzie jej chirurgiczne usunięcie/opracowanie. Sugeruję, by udała się Pani do poradni chirurgicznej.