Zgrubienie za uchem i katar

Mam za lewym uchem "guziczek". Wyczułam go ok 1,5 tyg temu. Lekarz badał ale nie wyczul, musiałam go nakierować. Powiedział ze wyglada jak wezeł i dał buderin do nosa. Nie satysfakcjonuje mnie ta wizyta dlatego nie wiem czy wybrac sie do lekarza ponownie. Ile utrzymuja sie węzły chłonne. Nie boli, troszke zaczyna mnie pobolewac szczyt, do tego mam wrażenie, że pod lewa pachą mam zgrubienie większe niz pod prawa. Czy lekarz nie powinien zlecic badań? Mam katar pobolewaja mnie uszy od ok tygodnia

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania klinicznego nie jestem w stanie ocenić co może być powodem Pani dolegliwości, jednak sugeruję kontakt z laryngologiem. Najpew iej powiększony węzeł okolicy zausznej jest związany ze stanem zapalnym lub infekcją ucha.