Ziarna skrobii w badaniu kału nieobecne

co oznaczają te wyniki: KAŁ-BAD.OGÓLNE pH 5,0 CIAŁA REDUKUJĄCE 0,5% ZIARNA SKROBI NIEOBECNE WPR, TŁUSZCZE OBOJĘTNE NIEOBECNE WPR, KWASY TŁUSZCZOWE NIEOBECNE WPR, WŁÓKNA MIĘSNE NIEOBECNE WPR, PASMA ŚLUZU BARDZO LICZNE WPR.

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie powyższych wyników jest możliwe w odniesieniu do przyczyn z jakich były wykonywane. Proponuje udać się do lekarza zlecającego badanie.