Ziarnica zagnieżdżona w sercu

Witam. Mam pytanie w moim serduchu zagniździła się ziarnica masa guzowa była dość duża później okazało się że konieczna jest tamponada serca wykonano mi ją w Warszawie w Centrum Onkologii po chemioterapii i naświetlaniach objawy ustąpiły jednak niepokoi mnie to moje serce zdarzają mi się omdlenia gorączka... jakie badania mogę czy muszę wykonać żeby się uspokoić ???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostaną zlecone niezbędne badania.