Ziarnica złośliwa u 19-letniej osoby

Witam. Mam 19 lat i jestem chora na ziarnice złośliwa, aktualnie jestem po 6 wlewach chemioterapii ABVD,po badaniu PET wyszło że w śródpiersiu pozostały resztki masy która wcześniej miała wielkość 14cm. Po ostatnim wlewie powiększyły mi się węzly chłonne pod pachami, które są delikatnie bolesne, czy mam powód do niepokoju, co to może oznaczać? z moją onkolog mam termin za tydzień, jednocześnie kolejny wlew.

Zalecenia i ocena powinna dokonywać się wyłącznie w gabinecie onkologa. Fora internetowe są absolutnie złym pomysłem. Proszę zaufać lekarzowi.