Ziarnina po przekłuciu ucha

Witam, mam problem z kolczykiem. Po przekłuciu chrząstki zrobiła mi się ziarnina. Piercerka poleciła mi przecieranie olejkiem herbacianym jednak chciałabym zasięgnąć innej opinii. W jaki sposób mogę skuteczniej zwalczać ziarninę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem, który oceni skórę ucha oraz zaleci właściwe leczenie.