Ziarniniakowa odczytowa reakcja wokół torbieli naskórkowej

Co moge rozumieć przez wynik badania? - Obraz histologiczny moze odpowiadać ziarniniakowej odczytowej reakcji wokół torbieli naskórkowej. Dodam, ze miałam zabieg wycinania guza z nad łuku brwiowego. Ponowił sie on trzeci raz, teraz zrobiłam zabieg prywatnie. Nie wiem tylko jak zinterpretować wynik.. Czy powinnam sie czegoś obawiać?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. prosze koniecznie udac się dolekarza chirurga ogólnego.