Zielona kawa na odchudzanie

Próbowałam już praktycznie wszystkiego ale nic nie pomaga mi schudnać.... Czy jak kupię zieloną kawe w aptece czy to mi coś pomoŻe??
KOBIETA ponad rok temu

Witaj,
Zielona kawa może jednie wspomóc odchudzanie, ale nie odchudzi. Prawidłowe i zdrowe odchudzanie to dieta, aktywność fizyczna.
Zielona kawa zawiera kofeinę i polifenole, które tylko w niewielkim stopniu wspomogają odchudzanie. Jeżeli masz dużą otyłość taki suplement nie pomoże sam.
Zgłoś się do dietetyka, który pokaże Ci gdzie popełniasz błędy. Wykonywałaś badania hormonalne? - czasem niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, zespół policystycznych jajników. Schorzenia te należy wykluczyć.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek