Zielona kupa o nieprzyjemnym zapachu u 5-tygodniowego dziecka

Witam, u 5 tygodniowego dziecka pojawiła się zielona kupka o nieprzyjemnym zapachu karmiony jest NAN PRO HA, mleko zmienione zostało z NAN PRO 1 z uwagi na podejrzenie skazy białkowej. Zaczeło sie też ulewanie. Proszę o wskazówki czy wrócić do poprzedniego mleka czy zmienić na całkiem inne.

Milena Lubowicz

Zmiana mleka u dziecka powinna być poprzedzona zbadaniem dziecka i zebraniem dokładniejszego wywiadu. Skoro na mleku NAN PRO dziecko miało objawy skazy białkowej, a na obecnym mocno ulewa, to raczej wskazana może być zmiana na inną mieszankę, być może na preparat bezlaktozowy. Proszę porozmawiać ze swoim pediatrą.
Pozdrawiam