Zielone kupki z przezroczystym śluzem u 1,5-rocznego synka karmionego mlekiem modyfikowanym

Witam mam 1,5 rocznego synka który jest karmiony mlekiem modyfikowanym oraz oczywiście pokarmami stałymi choć od kilku dni robi mi bardzo zielone kupki i przezroczystym śluzem. Co to moze oznaczać? Dziekuje

Aleksander Ropielewski

Może być to kwestia błędu dietetycznego, wprowadzenia nowego pokarmu, który jest gorzej tolerowany przez dziecko lub infekcji.