Zielone kupy u dziecka a dieta karmiącej mamy

WITAM jestem mama od półtora miesiąca,karmie tylko piersią lecz do końca nie wiem co mogę a czego mi nie wolno jeść. Zaobserwowałam u dziecka zielone kupki które pojawiają się co jakiś czas co one oznaczają?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli kupy nie mają przykrego zapachu, to nie ma się czym przejmować. Może jeść Pani wszystko, ale z umiarem. Należy obserwować dziecko, czy nie występują jakieś alergiczne reakcje skórne. Jeśli takowe się pojawią, wtedy należy unikać danego pokarmu.