Zielone upławy o grudkowatej konsystencji oraz świąd, pieczenie i ból podczas stosunku

Wczoraj zauważyłam że moje upławy mają zielonkawy kolor i grudkowatą konsystencję. Dodatkowo odczuwam świąd, delikatne pieczenie i ból podczas stosunku. Wcześniej nie było innych objawów, ewentualnie zwiększone wydzielanie śluzu. Aktualnie nie mam jak dostać się do ginekologa w trybie szybszym niż 2 tygodnie. Czy stosować jakieś leki bez recepty i co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Najprawdopodobniej to infekcji pochwy. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego jeżeli ginekolog nie jest dostępny. Lekarza rodzinny zleci odpowiednie preparaty.