Zielony jęczmień w diecie

Przepraszam mam pytanie czy zielony jeczmien jest tak bardzo skuteczny jak go chwala w telewizji

Zielony jęczmień ma zawiera wiele wartościowych składników, ale większość zielonych warzyw w niczym mu nie ustępuje. Reklamowanie jęczmienia jako lekarstwa na różne bolączki jest jednak chwytem marketingowym, gdyż nie znajduje to potwierdzenia w literaturze naukowej. Prawidłowa dieta zawierająca duże ilości typowych warzyw w zupełności wspomaga zachowanie równowagi metabolicznej i zdrowia.