Zielony kał i boleści brzucha

Witam, od tygodnia mam zielony kał i boleści brzucha. Dodam tez ze nie jadłam ostatnio nic zielonego. Ból brzucha nasila sie przy jedzeniu.

Aleksander Ropielewski

Prosze zgłosić się do lekarza. Mogą to być objawy wielu chorób ukłądu pokarmowego i bez uszczegółowienia wywiadu i przeprowadzenia badani trudno jest mi stwierdzić jednoznacznie co może być przyczyną Pani dolegliwości.