Zielony kolor kału u dziecka

moje dziecko od 2 dni robi dziwna kupe nie skarzy sie na zaden bol kupa jest zielona dzis byla z dodatkiem czarnych paseczkow i bialych grudek jadla banana idosc czesto je chleba z czekolada

Witam. Konsystencja stolca najprawdopodobniej spowodowane jest rodzajem przyjmowanego w ostatnim czasie pokarmu. Jeśli objawy nie ustąpią proszę skonsultować się z pediatrą.