Zimne dłonie i stopy u 17-latka

witam mam pytanie mój siedemnastoletni syn ma zawsze zimne rece i stopy czy powinnam sie tym nie pokoić z gory bardzo dziekuje pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani
Takie objawy często są charakterystyczne dla danej osoby. Warto jednak skonsultować się z lekarzem w celu oceny wydolności tarczycy, prawidłowego rozwoju fizycznego syna oraz ewentualnego zaburzenia przepływu krwi w kończynach.