Zimne i sine dłonie podczas wysiłku fizycznego

Od kiedy pamietam podczas wysiłku fizycznego marzły mi dłonie.Jednak nie przeszkadzało mi to do czasu gdy zaczeły obierac siny kolor. Z twarza podobnie,pot z czoła płynie a na twarzy żywy fiolet. Jednak od pewnego czasu nie wraca naturalny odcien nawet po prysznicu.I to mój kompleks nr 1 przez ktory wszystkim wstydze sie pokazywac Nawet lekarzom

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, kontakt z lekarzem jest jednak wskazany, wykluczyć należy przede wszystkim chorobę Raynauda.