Zimne poty, drżenie rąk, nadpobudliwość i problemy z ciśnieniem u dziecka

witam ja jako mama dałam pytanie lekarzą żeby mi dali odpowiedz bo ja do dnia dzisiejszego nie wiem na co choruje moje dziecko od 2 tygodnia życia miał grupe nie pełnosprawności do zeszłego roku do grudnia na wojewudzkiej dołożyli 2 choroby ale stopnia nie otrzymał ma zimne poty drżenie rąk jąka się bo jest nadbobudliwy nie może spać w nocy ma problemy z naciśnieniem i nikt nie może mi na to odpowiedziec bardzo proszę o pomoc ma dopiero 13

Witam! Niestety odpowiedź na Pani pytania nie jest możliwa bez przeprowadzenia bezpośredniego badania dziecka i zapoznania się z dotychczasową historią choroby. Orzeczenie o niepełnosprawności wydają powiatowe zespoły do spraw orzekania o niepełnosprawności. Natomiast nadanie stopnia niepełnosprawności praktykuje się dopiero u dzieci, które ukończyły 16 rok życia.