Zimne poty i ciemno przed oczami

Dzien dobry, Często mam ciemno przed oczami, gdy wstaje z łóżka, lub też w innej sytuacji gdy dluzej siedze,a potem wstaje.Często też staje się blade, oblewają mnie zimne poty, mam zimne rece i nie mogę złapać oddechu,gdy stoje dluzej w jednej pozycji, zatloczonym miejscu, lub czasami przez jakiś dziwny zapach.Czy powinnam się niepokoić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego, mogą to być objawy m.in niedokrwistości.
Pozdrawiam