Zimne poty nocne, przybieranie na wadze, brak energii, nudności i hipoglikemia

Dzień dobry, mam 25 lat, od jakiegoś czasu dokuczają mi intensywne, zlewne, zimne poty nocne. Pot nie ma zapachu. Przybrałam na wadze, pomimo zmiany jedzenia na zdrowsze i trybu życia (tańczę). Mój partner mówi, że jestem ospała i brak mi energii. W nocy występują u mnie nudności, mam napady wilczego głodu i hipoglikemię. Miewam uderzenia gorąca. Co to może oznaczać? Z dwóch stron jestem obarczona ryzykiem cukrzycy, z jednej - chorobą tarczycy. Dodam, że przewlekle leczę się SSRI na nerwicę.

Dzień dobry,

objawy, które Pani opisuje mogą bezpośrednio wynikać z choroby nerwicowej. Mogą też być skutkami ubocznymi przyjmowania leków SSRI.

Jednakże polecam zrobić badania tarczycy oraz poziom glukozy we krwi na czczo - skierowanie na te badania otrzyma Pani od lekarza pierwszego kontaktu.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza