Zimne poty, szybkie męczenie się, problemy z koncentracją

mam 22 lata od pewnego czasu meczą mnie objawy typu:Zimne poty, szybko się mecze, po wysiłku robię się czerwony na twarzy, mam ciśnienie 140/80 choć biorę tabletki na nadciśnienie, mam problemy ze snem czasami kolory wydaja mi się zbyt ostre a wieczorami słabiej widzę, budzę się obolały jest mi zimno gdzie innym ciepło jestem otępiały i mam problemy z koncentracją mam wrażenie ze nie czuję kończyn. Morfologie mam dobrą, cholesterol w normie, TSH tarczycy norma od 0,270-4,200 ja posiadam 4,010.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę dla pewności wykonać badania pełnego profilu tarczycowego , TSH jest w normie ale warto sprawdzić poziom T3 i T4 oraz przeciwciała a-tpo.

Pozdrawiam serdecznie