Zimne ręce i stopy u 21-latki

Witam.Moim problemem jest ciagle uczucie zimna.Moje rece non stop sa lodowate.Kiedy wychodze na spacer nie jest on przyjemnoscia, bo skostniale rece szukaja czegos, by sie ogrzac.Problem dotyczy tez stop.Siedzac w domu, w ktorym temp. wieczorami wynosi ok.22st.C drżę z zimna.Nie pomaga picie goracych herbat.Wyniki badan krwi zawsze mialam popawne.Waze ok.43kg przy 158cm.Codziennie zjadam ok.1800/2000kcal wg moich obliczen.Nie chce tyc.W jaki sposob pozbyc sie tego uciazliwego problemu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną mogą być nieprawidłowości w ukrwieniu kończyn. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.