Zimne stopy, zmęczenie, problemy z ciśnieniem

Dzień dobry! Chyba mam problem . Wczoraj moje ciśnienie było za wysokie, ponieważ miałam najpierw 140/90 a następnie 160/90. Z kolei dzisiaj mam 109/73 i drugie to 125/68. Czy mam się czego obawiać? dodam że w oczach popękały mi chyba naczyńka i nie ładnie to wygląda kiedy odsłonię dolną cz. powieki. Boli mnie głowa, odczuwam zmęczenie , mam zimne stopy. Dziękuję.

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego. Być może jest Pani odwodniona; proszę dokładnie policzyć, ile wypija Pani płynów na dobę. Wymagane jest minimum 2 litry, przy czym mocna kawa i mocna herbata oraz alkohol nie nawadniają, tylko odwadniają.