Zimny pot po wypiciu napoju

Witam serdecznie.! Mam dziwny objaw od wielu lat,niezależnie od pory roku, temperatury w otoczeniu, po wypiciu łyka napoju,jakiegokolwiek, nawet herbaty oblewam się zimnym potem.Trwa to przez kilkanaście sekund i wszystko wraca do normy.Tak jest z pierwszym, drugim łykiem, reszta picia już ok.Od 10 lat choruję na cukrzyce typu 2, ale nie sądzę,że to ma wpływ.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno jednoznacznie wskazać przyczynę Pani objawów. Warto jednak pomyśleć na jej psychogennym pochodzeniem.