Zinnat na zapalenie węzła chłonnego

Biore Zinat z powodu zapalenia wezla chlonnego. Czesto oddaje mocz i kal(i twardy i rozwodniony)Przy podcieraniu zauwazylam nieznacznie krew. Zaczelam doszukiwac sie hemoroidow. Pod odbytem na lewej sciance zobaczylam maly plaski guzek(wyglad jak po ugryzieniu komara czy pokrzywie). Ledwo widoczny,bez zaczrwien. Czy powinnam sie martwic? Juz troche chyba zaczelam za bardzo do glowy sobie dobierac..i zapalenia jelit i raki,grzybice. Nie wiem na ile to powiklania po antybiotyku a na ile powazne.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec.