Zjadanie bardzo dużej ilości jedzenia i otyłość

Pilnie pomocy- od paru lat strasznie dużo jem, mam 30 lat waga 120 otyły i potrafię sam serio piszę sam na 1 raz zjeść 5 dużych pizz każda po 45 cm XXL pizze 5 na 1 raz zjem , i za 3 godziny na kolację jestem głodny jem znowu , w nocy jem. Np. aby najeść się zjadam 15,20 schabowych na 1 raz plus ziemniaki a po obiedzie cała blacha ciasta . Jem jak 5 normalnych osób. Do tego co chwila 2,3 czekolady dojadam. Badanie robilem cukier norma, i krzywa cukrowa norma,hormony,morfol. norma.Ratujcie co robic?

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do psychoterapeuty, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu psychoterapii.
Pomoc może Pan znaleźć np.: w PZP lub prywatnie. W innternecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.