Zjedzenie ryby maślanej w 11. tygodniu ciąży

Witam jestem w 11 tygodniu ciąży będąc nad morzem nie wiedząc zjadłam kawałek ryby maślanej po powrocie do domu przeczytałam że jest to bardzo szkodliwa ryba zawierająca dużo rtęci nic mi po niej nie było ale :( bardzo się boję że może to zaszkodzić dzidzusiowi .

Mariusz Sadowski Ginekologia

Ryba w małej ilości napewno Ci nie zaszkodzi. Jest ona ciężkostrawna, bo europejczycy nie mają enzymów trawiących takie mięso