Złagodzenie objawów migotania przedsionków

Jakie są domowe sposoby na złagodzenie objawów migotania przedsionków? Mam napadowe migotania co kilkanaście godzin . Gdy przyjmowałem Rytmonorm i beta bloker to w momencie ustania migotania tętno obniżało się do 40/min

Jan ZajÄc

Witam. Migotanie przedsionków jest poważną dolegliwością, która niekontrolowana i nieleczona może dawać dużo powikłań. Powinien skonsultować się Pan z kardiologiem, w celu lepszego dopasowania leków (np. zastąpienia B-blokera innym środkiem).