Złamana kość promieniowa

Witam, W marcu 2014r., w wypadku samochodowym złamałem kość promieniową (złamanie Galeazziego) prawej ręki, z przemieszczeniem oraz dużym odłamem. Kości scalono płytką Hoffera i unieruchomiono na 2 mies. w ortezie. Po 3 mies. okazało się, że płytka się pokrzywiła, a w kości powstał staw rzekomy. Kolejna operacja była we wrześniu - przeszczep ubytku z biodra, płytka LCP Sythez oraz 1,5 mies w gipsie. Widoczny początek zrostu, ale płytka znów znacznie wygięta. Stan podobny jak przed. Co zrobić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jedynym wyjściem z tej sytuacji wydaje się niestety kolejne leczenie zabiegowe, niestety nie ma skutecznego leczenia zachowawczego w takiej sytuacji. Zalecam ponowną konsultację z ortopedą u którego był Pan prowadzony w celu ustalenia leczenia i ustalenia przyczyny nieskuteczności obecnie zastosowanego. Pozdrawiam