Złamania ręki i bóle stawów a uczucie zmęczenia

Witam.Mam 16 lat. Od dwóch lat złamałam już lewą i prawą rękę. Prawą miałam również skruszoną,skręconą. Miałam skręconą kostkę,nadwyrężony woreczek stawowy i parę razy wybite palce. Coraz częściej bolą mnie stawy,kości. Ostatnio podczas chodzenia strasznie boli mnie prawy bok. Czuję się coraz częściej słaba,zmęczona. Mam zmienne nastroje. Śpię długo i dalej jestem nie wyspana.Dlatego proszę o pomoc. Już nie mam siły. Gips stał się częścią mojego życia. Co mi jest? z góry dziękuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie częstych złamań kości może być spowodowane obniżoną masą kostną wynikającą ze zmniejszonej gęstości kostnej. Na taki stan może mieć wpływ wiele czynników. Powinieneś porozmawiać o swoim problemie z rodzicami. Wspólnie udajcie się na wizytę do ortopedy dziecięcego.