Złamanie 4. kości śródstopia

Witam 4 miesiące temu złamałam 5 kosc śródstopia Nie założono mi gipsu Używałam buta typu Walker. Zakończyłam leczenie ortopedyczne nie odczuwałam bolu w miejscu złamania nie było tez opuchlizny. Dopiero teraz mocno dokucza mi kostka przy intensywniejszym ruchu blokuje mi sie kostka i mam uczucie jakby cos od środka ciągnęło i nie moge ruszać stopa Kostka tez delikatnie puchnie Czy to normalny objaw ? Ortopeda stwierdil ze to ścięgno nie wchodzi w swój kanał Czy moge cos na to poradzić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Końiecznie jest dalsze postepowańie diagnostyczne i terapeutyczne, proponuje zgłosić sie ponownie do lekarza ortopedy