Złamanie 5. kości śródstopia z odłamami

19 stycznia miałam złamaną 5 kość śródstopia.Właściwie trzonu kosci, złamanie poprzeczne z odłamami trzymającymi się lini czyli bez przemieszczen, mialam orteze, oraz gips.Noga była unieruchomiona okolo 8 tygodni. Były w miedzy czasie wizyty na ,,pogotowiach,,z powodu drętwienia, obrzęku.Obecnie mam zalecenie chodzenie w bucie z twarda podeszwą gdyż złamanie takie może zarastać do roku czasu.Zdjecie rtg wykonane dzisiaj nie rózni się od pierwszego w styczniu. Jestem z Łodzi,

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zdjęć RTG trudno jest mi się jednoznacznie wypowiedzieć. Jeżeli nie doszło do wytworzenia zrostu po 8 tygodniowym unieruchomieniu sugerowałbym zabiegowe zaopatrzenie złamania.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani pytania. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.