Złamanie dłoni w czterech miejscach

zlamanie prawej dloni w 4 miejscach od uderzena w sciane betonowa. lekarze ocnili ze dlon jest zbita, za granica okazalo sie ze jest zlamana w 4 miejscach. delikatnie nad nadgarskiem mam sporego guza i tam cos peklo. to mi sie roslo zle po 3 miesiacch lekarze twierdza ze operacja nie mze za bardzo pomoc,ze jest za pozno. to mnie nie boli bardzo ale przeszkadza. przrpisali mi tabletki na zrosniecie kosci i kazali cierpliwie czekac. chcialbym poradzic sie pani co mam dalej robic i czy wyjde z tego
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji wskazać szczegóły dotyczące dalszych możliwości terapii. Trudno także ocenić rokowanie nie znając szczegółów urazu oraz konkretów dotyczących złamania. Przede wszystkim wraz z wynikami badań (głównie RTG) powinien się Pan skonsultować z lekarzem ortopedą, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz wdroży właściwe postępowanie.