Złamanie głowy kości promieniowej

Witam. Ponad rok od wypadku, złamanie głowy kości promieniowej w prawym łokciu i skręcenie nadgarstka prawego. Czasami dochodzi do jakby zablokowania się łokcia przy prostowaniu ręki. Wtedy muszę go ,,przełamać,, wtedy jest ból. Nadgarstek również puchnie, zwłaszcza przy obciążeniu go. Pytanie- tyle czasu od wypadku a takie objawy, które nadal się utrzymują, nie stale a okresowo, świadczą o długotrwałym uszczerbku za zdrowiu?I czy powinienem znowu rozpocząć rehabilitację. Pozdrawiam. Marek

Szanowany Panie, proszę skonsultowac się z ortopedą - najpewniej będzie Pan skierowany na RTG (lub CT kontrolne) celem określenia przyczyny Pana doleglwiości. Na wizytę proszę koniecznie zabrać stare klisze rtg (wykonane po złamaniu przed rokiem). Po zbadaniu Pana mozna próbowac określić uszczerbek na zdrowiu. Pozdrawiam