Złamanie I kości śródstopia a zespół Sudecka

Witam w sierpniu miałam złamanie I kości śródstopia tak wyszło na zdjęciu i w gipsie .po 10dniach poszłam do lekarza i mówiłam że nie czuję palców u nogi .Po 30dniach prześwietlenie stopy i gehenna .Stopa spuchnięta i cała fioletowa i nie ma czucia w nodze.Poszłam do 2 lekarza który stwierdził że zadnego zlamania nie było ze to jest teraz zespół sudecka. mogę przesłać zdjęcia rtg. czy to możliwe że 1lekarz mogł sie pomylić.Prosze o odpowież

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest przeanalizowanie wszystkich zdjęć i wykonanych badań. Proponuję wziąć wszystkie badania i udać się do lekarza ortopedy.