Złamanie i zwichnięcie kostki

Miałam poważnie złamaną i zwichniętą zarazem kostkę. Zrobiono operację podczas której zostały włożone kilka śrubek gwoździ i blaszkę. Teraz minęło od tego czasu jakieś 1,5 roku i nie wiem czy zostawić czy poprosić o usunięcie tych śrubek?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Powinien Pan zgłosić się do ośrodka w którym wykonywany był zabieg. Decyzja odnośnie usuwania śrub zależy od rodzaju urazu, wykonanego zespolenia oraz decyzji lekarza prowadzącego.