Złamanie kłykcia bocznego kości udowej z rozlanym obrzękiem szpiku a rehabilitacja

mc po wypadku-rower.Oto wynik rezonans magn:Złamanie kłykcia bocznego kości udowej z rozlanym obrzękiem szpiku z rozerwaniem chrząstki na kłykciu bocznym i kompresja odłamów,obrzęk szpiku głowy strzałki,chrząstka stawowa kolana nierówna ale o zachowanej ciągłości,płyn w zachyłku nadrzepkowym,gr płynu do 11 mm,błona maziowa przerośnięta,wiązadło poboczn. piszczelowe z cechami uszkodz.1 st,łąkotka boczn.ze zmianami degener. w rogu przednim.Mam obawy czy rehabilit.(4 zabiegi) to właściwy tok leczen

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli rehabilitacja jest dobrana przez profesjonalnego fizjoterapeuty to nie ma powodów do obaw. Rehabilitacja po urazach jest bardzo ważna.

Pozdrawiam.