Złamanie kości łódeczkowatej a operacja

Witam, Otóż w ubiegłym roku przewróciłem się podczas meczu. Jak się później okazało złamałem kość łódeczkowatą\. Do grudnia nieświadomie chodziłem z tym nadgarstkiem na siłownię. W grudniu założono mi na jakieś 2-3 tygodnie gips. Niestety nie przyniosło to rezultatu. Powtórnie założono mi gips na ten sam okres. Niestety to też nic nie dało. Wykonałem TK i teraz czekam na operację. Czy po operacji będę mógł uprawiać jakikolwiek sport? Jak wygląda operacja? Co się będzie działo z ręką po operacji?

W czasie zabiegu dojdzie do zespolenia odłamów kostnych. Czeka Pana rehabilitacja i wiara w powodzenie zabiegu, którego efekt ma dać brak bólu i sprawność. Taką nadzieję ma i Pan i ortopeda, który będzie operował. Ja również tego Panu życzę.

Wszystko zależy od stopnia uszkodzenia k.łódeczkowatej, i planu operacji oraz jej efektu końcowego którego ja nie znam! Nie mogę więc nic odpowiedzieć autorytatywnie!!! zż