Złamanie kości łokciowej a operacja

Dzień dobry w grudniu w wypadku złamalem kosc łokciowa w styczniu operacyjnie mi ja zlozono tj płytka i 6 srub do tej pory nie mam pełnego zrostu. Pracuje fizycznie w budowlance i tu moje pytanie kiedy bede mogl wrocic do pracy lekarz mowi ze jeszcze by sie bal na moim miejscu wiec chcialbym zapytac o zdanie innego lekarza przesyłam 2 zdjecia -tak wygładała reka w kwietniu: http://wstaw.org/m/2015/10/05/najnowsze.jpg _a tak wygląda reka teraz: http://wstaw.org/m/2015/10/05/REKA_30_WRZESIEN.jpg

Piotr Pilarski

Lepiej poczekać aż zrost będzie pełny. Zbyt szybki powrót do pracy może spowodować kolejne złamanie.

Pozdrawiam.

Szanowny Panie, w Pana wypadku doszło do (co najmniej ) zrostu opóźnionego. Przedramie nie może być obciążane pracą fizyczną. Proszę skonsultować się najlepiej z operującym Pana ortopedą. On po zbadaniu Pana podejmie decyzję czy wystarczy w tej konkretnej sytuacji czekać, czy kwalifikuje się Pan do zabiegu "pobudzającego zrost kostny". Pozdrawiam i życzę szybkiego zakończenia leczenia.