Złamanie kości palca a przemieszczenie

Witam uprzejmie! Złamałam kość V palca i założono mi gips bez nastawiania, mimo, że gołym okiem widać przemieszczenie. Lekarz powiedział, ze nie trzeba nastawiać, a za 6 dni kontrola z rtg i jeśli się nie przemieści to będzie ok. Ale już wdać, że jest to przemieszczenie. Czy powinnam zasugerować nastawienie tego palca? Oto link do zdjęcia: http://i59.tinypic.com/2f0c9ja.jpg

Szanowna Pani, uzyskanie zrostu kostnego w położeniu odłamów kostnych uwidocznionym na zdjęciu RTG w wyniku zastosowanego leczenia jest najlepszym w tym wypadku rozwiązaniem. Uwidocznione n i e z n a c z n e przemieszczenie z dużym prawdopodobieństwem nie będzie miało wpływu na późniejsze funkcjonowanie stopy. Pozdrawiam