Złamanie kości podudzia a stabilizator

Witam serdecznie jestem 3 miesiące po wypadku na motorze połamałem 2 kości podudzia i kość został założony stabilizator zewnętrzny i 4 śruby przedramienia zostało też poparzone 18% ciała od pasa w dół.Po okresie 3 miesięcy od wypadku w porani ortopedycznej lekarz który zakładał mi stabilizator oznajmił iż po zdjęciu stabilizatora zostanie mi założony gips czy to nie koliduje z poparzeniami które mam na nogach i czy nic się nie stanie oraz ile będzie trać okres noszenia gipsu.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że takie jest najbardziej odpowiednie postępowanie. A jak obecnie wyglądają oparzenia? Jeżeli rany są zagojone to gips odpowiednio założony nie powinien kolidować. Proponuję zapytać się lekarza zakładającego gips o oparzenia.