Złamanie kości przedramienia a zespolenie drutami

witam , 3 lata temu złamałam obydwie kosci przedramienia lewego , zespolone zostały na druty kirschnera po miesiacu bez przeswietlenia wyjeto je i jedna kosc zrosła sie krzywo a kosc łokciowa miała staw rzekomy , zooperowali mnie w warszawie wstawili mi 2 płytki i 13 srób moje pytanie brzmi ile po takiej operacji nosi sie gips i jak bedzie wygladac dalsza rechabilitacja , i czy musze te płytki w przyszłosci wyjmowac ? bardzo bede wdzieczna za odpowiedz .

Witam. Unieruchomienie będzie uzależnione od postępów w gojeniu. Łączniki metalowe będą w przyszłości do usunięcia. Rehabilitacja będzie indywidualnie ustawiona i także zależna od postępów w leczeniu.