Złamanie kości przedramienia z przemieszczeniem a odpowiednie działania

Witam W szkole na przerwie mój syn złamał rękę (złamanie przynasad dalszych obu kosci przedramienia prawego z przemieszczeniem-skrócenie odłamów kośći promieniowej.po wizycie w szpitalu -repozycja złamania i gips .Za trzy dni kontrola .lekarz powiedział ze zrobią powtórne zdiecię rtg i okaże się czy nie trzeba operowac. moje pytanie ;czy po złozeniu tej ręki lekarz nie wie ze zrobił to dobrze ,i muszę czekać na kontrolną wizytę

Zwykle operuje sie od razu , ponieważ nawet po dobrym nastawieniu odłamy mogą sie przemieścić w gipsie nawet po 2 tyg