Złamanie kości śródręcza z przemieszczeniem i drętwienie palca

itam. Złamałem V kość śródręcza z przemieszczeniem. Na sorze został nałożony gips, po 2tyg. Byłem na kontroli, kosc nie tak sie zrastała. Po czym było nastawienie kości oraz wsadzenie drutu. Minely 2tyg. Od czasu gdy poskładali mi rękę. Moje pytanie.. Własnie po 2tyg. zaczelo mi dretwiec pół palca małego, od strony, gdzie drut był wprowadzony. Bardzo sie martwie, bo nie jestem pewien czy powinno/mogło mi zdretwiec. Czy to jest normalne, przy drucie? Z góry dziekuje za odp.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli zaburzenia czucia wystąpiły nagle (nie było ich bezpośrednio po zabiegu), to kontakt z ortopedą jest wskazany.