Złamanie kości śródstopia a czas noszenia gipsu

witam mam złamanie V kości śródstopia gips założyjli mi 15 września tylko problem jest w tym że ja dopiero po 8 dniach pojechałam do lekarza bo noga strasznie spuchła i bołala była sina mi sie to stało 6 września byłam za granica ale do lekarza nie chciałam iść chodziłam całe 8 dni :( ile bedę musiała miec gips i czy bede mogła pozniej odrazu chodzic w wysokich butach (na obcasie) i czy mi się to wygoi do 1 listopada bo znowu lecę za granicę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie mając możliwości zbadania oraz oceny badań dodatkowych nie jest możliwa odpowiedź na zadane pytania. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.