Złamanie kości śródstopia u 31-letniej osoby

5 tyg temu złamałem V kość śródstopia. Niewielkie przemieszczenie, 3 odłamy ze skróc. k. dalszego. 4 tyg temu przeszedłem operację zamkn. repozycji z 2 drutami K wprowadzonych od str. podeszwy. Wczoraj w wyniku skurczu mięśni mocno zgiąłem palce w złamanej stopie co spowodowało silny ból. Po kilku godzinach noga zaczęła mocno boleć w miejscu złamania. Okolica złamania jest b. bolesna w dotyku. Czy coś się mogło stać? Czy istnieje ryzyko, że kość się nie zrasta? Nie ma infekcji - kontrola wczoraj

Witam,
Jedynym sposobem zeby skontrolować złamanie jest zrobienie ponownego zdjecie RTG.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu