Złamanie kości strzałkowej a poruszanie się o kulach

2,5 tygodnia temu złamałem kość strzałkową - tuż nad stawem skokowym. Kilka dni temu miałem zrobione zdjęcie RTG. Okazało się, że szczelina złamania się powiększyła. Wydaje się też, że tych szczelin złamania jest kilka. Mam założony but typu Walker. Nie wiem, na ile mogą sobie pozwolić na opieranie nogi o podłoże? Czy mogę delikatnie stawiać stopę, korzystając z dwóch kul? ( Mieszkam na piętrze ). Mam 3 "print screeny" zdjęć w formacie jpg. - Mogę wysłać. Będę wdzięczny za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę postępować zgodnie z zaleceniami ortopedy. Radzę oszczędzać tę kończynę zwłaszcza jeśli utrzymują się dolegliwości bólowe.